קצת צבע

שמתם לב ששיניתי קצת את העיצוב של הבלוג והוספתי קצת צבע. אז בואו תראו מה עוד אפשר לעשות עם קצת צבע.

זאת דורי. השגתי אותה לפני שנה וחצי ביום אימוץ של עמותת SOS חיות. אז היא הייתה בת כחודשיים או שלושה חודשים בלבד ונראתה ככה:
והנה סרטון שצילמתי כמה חודשים אחרי זה:

עמותת SOS חיות היא עמותה ששמה לעצמה למטרה למצוא בית לחיות מחמד חסרות בית. ימי האימוץ של SOS חיות מתקיימים מדי יום שישי בסניף רמת אביב. תוכלו למצוא שם כלבים וחתולים, גורים ובוגרים שרק יושבים שם ומחכים לכם שתתנו להם בית. אם אתם חושבים להשיג כלב או חתול וחושבים שיש לכם את האמצעים (והאחריות!) הדרושים, אני ממליץ שתקפצו לבקר באחד מימי האימוץ הללו ותראו, אולי. (פרטים על כך באתר: http://www.sospets.co.il/)
איך צבע קשור לעניין?
חברת טמבור ארגנה אפליקציה נחמדה במסגרת "חודש הצבע של ישראל". הרעיון הוא שגולשים מעלים תמונה של הבית שלהם, מבפנים או מבחוץ, וצובעים אותה כדי ליצור סימולציה של איך המקום יראה עם קצת צבע. במסגרת התחרות, הגולשים יכולים לדרג את התמונות והזוכים מקבלים צבע בשווי של אלפי שקלים מתנת טמבור (2500 שבועי ועד 10000 חודשי). מכיוון שאני לא צריך צבע בכמות כזאת, החלטתי "לצבוע" את סניף אס או אס חיות שממנו קיבלתי את החתולה שלי. במידה ואזכה, אתן לסניף את הפרס.
עכשיו שימו לב איך זה עובד. נכנסים לאתר הזה ומעלים את התמונה. הנה התמונה שהעליתי:
והנה היא אחרי צביעה:
לא, אני לא באשליה שהם הולכים לבחור בצבעים האלו אבל שיבחרו באיזה צבע שהם רוצים. אגב, החלונות הקטנים האלו שאתם רואים בתמונה מתמלאים בכלבים בימי האימוץ. אם אתם בסביבה ואין לכם זמן להיכנס אתם עדיין יכולים להציץ מבחוץ.
בכל מקרה, אתם יכולים להיכנס ולהצביע לי בכתובת הזאת:
והנה קבוצת המעריצים בפייסבוק:

Facebook comments:

comments

Powered by Facebook Comments

הפוסט הזה פורסם בתאריך פרסום/קריאייטיב עם התגים , , . קישור קבוע.

5 Responses to קצת צבע

 1. says: יוני

  צבעי טמבור נתנו לחזית מראה בוהק במיוחד

 2. says: יוני

  צבעי טמבור משפרים את חזות המקום

 3. Romney all started Romney's profession in existence.

 4. says: sex gezocht

  Most of the movie all the girls were dressed far too promiscuously.

 5. says: Karl Inverso

  Many thanks for taking time to write down this article. It's been rather helpful. It could not have arrive at a superior time for me!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>