30 שעות על רכבת!

שלום רב לכולכם!

אני שוב במומבי אחרי 30 שעות ברכבת. כן

שמעתם נכון, הייתי ברכבת משך 30 שעות רצופות. ועכשיו, אחרי שראיתי  ועכשיו, וןעכשיו, אחרי שראיתי עוד קצת ממומביי, יש לי כבר הערב אוטובוס למקום שנקרא שירידהי. אני קורא את כל התגובות שלכם וממש טוב לי לדעת שאתם עוקבים אחר המסע שלי. מצטער אם אני לא מגיב תמיד אבל תדעו לכם שאני קורא הכל.

ועכשיו, קצת על מומביי ועל הדרך לכאן. הגעתי לכאן מצ'נאי שבדרום טאמיל נאדו. כל מה שראיתי בצ'נאי היה את תחנת הרכבת הגדולה והמשוכללת. עד שהגיע זמני לעלות לרכבת שכרתי לי חדר שינה קטן שהיה הבסיס שלי לכמה שעות. נחתי קצת, אכלתי והסתובבתי בתחנה. יש מספיק מה לעשות בתחנת רכבת בהודו: מסעדות, חנויות ספרים, אנשים מעניינים, הכל. ועכשיו כמה תמונות ממסע בן 30 שעות (2 לילות) על המומביי מייל, הרכבת שהביאה אותי למומביי:

ובכן, זה הפוסט שלי להפעם. עכשיו אני רץ להתכונן לאוטובוס שלי, אבל רק שתדעו לכם: עשיתי היום הרבה ואני מתכוון לכתוב על זה אז שתדלו להתעדכן. התמונות כוללות מקדש מערה מרהיב והרבה הרבה קופים.

Facebook comments:

comments

Powered by Facebook Comments

הפוסט הזה פורסם בתאריך כללי, מומביי. קישור קבוע.

5 Responses to 30 שעות על רכבת!

  1. Found this site while using Google. This was a decent post. I'd like to see you take the primary idea from this article and make another second article, maybe include a video, too? If so, it would be much welcomed.

  2. 2012 GOP Candidate campaign commercials and 2012 Republican presidential election movies, featuring 2012 GOP Presidential nominees, political election announcement, GOP events, fundraising events, plus presidential election 2012 facts.

  3. With the help of that distinct country voice and southern charm, McConaughey takes the movie to another level with this portrayal of the fast-talking lawyer.

  4. פינגבאק: הודו 2010-2011 – סיכום | OmerStory

  5. says: אבי

    למה מהר כ"כ הלאה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>